Tall Tubular Battery
| PRODUCTS SPECIFICATIONS | |
|---|---|
| MODEL | JSTT 15072 |
| CATEGORY | TALL TUBULAR |
| NOMINAL VOLTAGE | 12V |
| CAPACITY | 150AH |
| LENGTH | 500 mm |
| WIDTH | 190 mm |
| HEIGHT | 410 mm |
| WARRANTY | 36 + 36* Months |
| PRODUCTS SPECIFICATIONS | |
|---|---|
| MODEL | JSTT 15072 |
| CATEGORY | TALL TUBULAR |
| NOMINAL VOLTAGE | 12V |
| CAPACITY | 150AH |
| LENGTH | 500 mm |
| WIDTH | 190 mm |
| HEIGHT | 410 mm |
| WARRANTY | 36 + 36* Months |