Automotive Battery
| PRODUCTS SPECIFICATIONS | |
|---|---|
| MODEL | JAS 65026R/L |
| CATEGORY | AUTOMOTIVE |
| NOMINAL VOLTAGE | 12V |
| CAPACITY | 65AH |
| LENGTH | 197 mm |
| WIDTH | 129 mm |
| HEIGHT | 227 mm |
| WARRANTY | 18 + 18* Months |
| PRODUCTS SPECIFICATIONS | |
|---|---|
| MODEL | JAS 65026R/L |
| CATEGORY | AUTOMOTIVE |
| NOMINAL VOLTAGE | 12V |
| CAPACITY | 65AH |
| LENGTH | 197 mm |
| WIDTH | 129 mm |
| HEIGHT | 227 mm |
| WARRANTY | 18 + 18* Months |